ekologiski namaiEkologiški namai

Ekologiški namai – tai architektūros filosofija, kuri orientuojasi į harmoningus, gamtai draugiškus namus, sukurtus komfortabiliam gyvenimui. Žmogus ir gamta turi neatsiejamą ryšį, tad jį palaikyti galima rūpinantis aplinka, kurioje gyvename. Ekologiški namai – didelis žingsnis į priekį, kuriuo pasinaudoja vis didesnė dalis mūsų tautiečių.

Asmuo, pasirinkdamas ekologiškus namus, prisideda prie energetikos, būsto, transportavimo ir kitų faktorių žalos mažinimo gamtai. Išteklių naudojimas, žmogaus sveikatos saugojimas, ekologija, žemės klimato kaitos padariniai nebus tokie dideli jeigu gyvensite ekologiškuose ir gamtą tausojančiuose namuose. Koks pagrindinis skirtumas tarp įprastų ir ekologiškų namų? Pastariesiems naudojamos gamtai draugiškos medžiagos, kurios tuo pačiu prisideda ir prie komfortabilaus žmogaus gyvenimo. Juk laiminga gamta – laimingas ir žmogus.

Ekologiški namai statomi iš gamtai drugiškų medžiagų pradedant stogu ir baigiant grindimis. Kuo natūralesnės medžiagos bus pasirenkamos – tuo namai bus ekologiškesni. Namų fasadų, stogų, grindų apšiltinimui rekomenduojama natūrali medžio plaušo vata Pavatex. Ekologiška medžiaga padeda užsandarinti namus ir padėti išlaikyti šilumą. Tuo pačiu kaitriomis dienomis ji sukuria puikų mikroklimatą namuose, bei izoliuoja nuo triukšmo esančio už lango. Visi šie pliusai lemia tai, kad Pavatex medžio plaušo vata pasirenkama ne tik statant ekologiškus namus, tačiau ir siekiant prikelti naujam gyvenimui senos statybos būstą. Nebrangi medžiaga garantuos komfortabilų gyvenimą. Ekologiška vata Pavatex yra sertifikuota, tad pirkdami galite būti užtikrinti dėl gaunamos kokybės.

Pateikiamas ypač platus Pavatex medžiagų pasirinkimas, kad kiekvienas klientas pagal savo poreikius atrastų tai, kas jam labiausiai tinka. 

  • Namo medžio plaušo izoliacinė vata. Pavatex ekologiška vata – puikus pasirinkimas norint sukurti tobulą mikroklimatą namuose. Puikiai tinka tiek ekologiškiems namams, tiek senos statybos būstams, kuriuos norite apšiltinti ir pagerinti jų energetinį efektyvumą.
  • Medžio plaušo plokštės sienoms. Kuo kokybiškiau apsaugosite išorines namo sienas nuo negatyvių aplinkos veiksnių – tuo namai funkcionaliau atliks savo darbą ir leis jaustis gerai.
  • Medžio plaušo plokštės stogui. Pavatex difuzinės medžio plokštės stogui padės apsaugoti namus nuo kritulių, atliks prišvejinę apsauga bei leis stogui naturaliai kvepuoti. Taip pat padės išvengti stogo problemų del nemalonių garsų. Greta užtikrinamos ir aukščiausio lygio izoliacinės savybės, kurios suteikia galimybę mažiau investuojant į šildymą gyventi šilčiau.
  • Ekologiškos plokštės grindims. Tinkamai izoliuotos grindys gali ne tik sulaikyti šilumą, tačiau taip pat ir apsaugoti namus nuo smūginių garsų. Nelygias grindis, kurios dažnai girgžda, išlyginti su izoliacinėmis plokštėmis yra greita, paprasta ir pigu.

Dažniausiai kaip ekologiški namai pasirenkami karkasiniai namai, kadangi kaina nedidelė, pastatomi labai greitai ir nesunkiai. Ieškodami karkasinių namų medžiagų tiekėjų bei statybininkų pasirinkite antispetikais ar tai kokiais kitokiais chemikalais neapdorotą medieną. Ją suderinus su Pavatex produktais bei Huntonit vidaus apdailos plokštėmis – gyvenamasis namas bus sveiko ir natūralaus mikroklimato. Vidaus apdailos plokštės Huntonit yra Norvegijos asmos asociacijos patviritntos kaip ekologikška vidaus apdaila, neskleidžianti alergenų.

Pavatex – patvarumas ir aplinkos apsauga, kuri kuriama nuo pradinių namų statybos priemonių iki galutinių žaliavų, kurios taps Jūsų namų gyvenimo dalimi. Kokybiškos priemonės sandarina namus ir tuo pačiu padeda sutaupyti šilumos išgavimo išteklius. Kadangi tuo pačiu mažinamas ir kuro naudojimas (anglis, dujos, malkos...) – prisidedama prie aplinkos saugojimo. Ekologiški namai visapusiškai prisideda prie gamtos tausojimo. Tuo pačiu padeda žmogui gyventi saugioje aplinkoje, kuri nekenkia jo sveikatai.

Siūlomos šios Pavatex medžiagos:

  1. Pavatex isolair. Tai apsauginis viso pastato apvalkalas, kuris padeda išvengti aplinkos dirgiklių. Puikiai izoliuoja garsą bei šilumą.
  2. Pavatex combi. Tai universali plokštė, kuri apsaugo nuo vėjo, atlieka pastato difuzios funkcija bei saugo pastato šilumą.
  3. Pavaflex light. Tai ekologiška iš medžio pagaminta vata, kuri skirta konstrukcijų atitvarų šiltinimui. Naturalus produktas bei gera varža padės gyventi komfortabiliuose ir jaukiuose namuose.

Suderinkite kelis skirtingus ekologiškų namų kūrimo būdus ir susikurkite puikias gyvenimo sąlygas namuose.