• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Pavatex medžio plaušo plokštės

     

Medžio plaušo plokštės

Pavatex medžio plaušo plokštės, tai aukščiausios kokybės Šveicarijos inžinierių kūrinys.

Tai novatoriškos, aukštos kokybės ir ekologiškos Pavatex medienos plaušo izoliacinės ir sandarinimo medžiagos.

Pavatex medienos plaušo izoliacinės medžiagos gaminamos net trijose gamyklose: Cham ir Fribūro Šveicarijoje ir Golbey Prancūzijoje. Gamybos metodai ir įranga tausojantys aplinka, o visa produkcija yra orientuota į ekologiją ir energijos taupymą. Produkcijos gamybos standartai reguliariai kontruoliuojami ir tvirtinami nepriklausomų institucijų. Griežta kontrolė ir šveicarų profesionalumas bei tikslumas garantuoja puikias technines savybes ir saugumą naudojant Pavatex.

Pavatex siūlo išskirtinius izoliacijos sprendimus, statant naujus pastatus ar esamų pastatų renovacijai.

Ekologiškos ir tvarios plokštės, ne tik visiškai atitinka visus šiuolaikinių izoliacinių medžiagų reikalavimus, bet ir pranoksta juos savo savybėmis. Pavatex izoliacija patikimai apsaugo nuo šalčio žiemą, vasarą nuo karščio bei puikiai izoliuoja namus nuo išorinio triukšmo. Plokštės yra be kenksmingų medžiagų, o dėka difuzinių savybių ir garų pralaidumo, pavatex sukuria sveiką ir malonią aplinką kambariuose ir tuo pačiu apsaugo konstrukcijas nuo drėgmės ir atsirandančio pelėsio. Atitarnavusias Pavatex medžio plaušo plokštes ar po statybų likusius likučius galima panaudoti net komposto gamybai.


PAVATEX SIENOMS pavatex sienoms
PAVATEX STOGUI pavatex stogui
 
PAVATEX GRINDIMS pavatex grindims
PAVATEX PERTVAROMS pavatex pertvaroms
 

 

Pavatex pranašumai

Telefonas:  +370 692 01000       Elektroninis paštas: info@pavatex.lt                                      ©2020 pavatex.lt